РОБОТА НА КРУЇЗНОМУ ЛАЙНЕРІ

УМОВИ ПРОГРАМИ:
Тривалість контрактів:
6-8 місяців

Графік роботи:
7 днів / тиждень, 10-12 ч / день

Термін оформлення:
виїзд на контракт відбувається в середньому через 3-4 місяці після проходження інтерв’ю

 Вартість участі:
Сума всіх витрат для оформлення та виїзду на контракт складе близько 1500-1800 $. У цю суму входять всі витрати: оформлення морських документів, віз, послуг агентства, проходження медогляду, покупки авіаквитка. Оплати відбуватимуться частинами протягом місяців у міру оформлення документів.

 Вимоги:
 обов’язковий розмовна англійська (від середнього і вище)

Наймаючись на роботу, ви укладаєте з круїзною компанією трудовий договір, в якому обумовлюються термін контракту, посада, умови праці, медична страховка, права і обов’язки сторін.

 Незважаючи на великий обсяг робіт, у суднового персоналу завжди є можливість відвідати порти заходу лайнера: з’їздити на екскурсію, позасмагати на пляжі, зробити необхідні покупки і т.п.

 Крім того, на кожному судні є Інтернет-кафе, спортзал, бар для персоналу, де члени екіпажу збираються у вільний від роботи час.

 Робота на круїзних лайнерах – це прекрасна можливість заробити гроші, побувати в різних куточках світу, отримати неоціненний досвід роботи в іноземній компанії і придбати друзів з різних країн, змінивши монотонні будні на яскраву і захоплюючу життя на судні!

Зв’язатися з менеджером:

  • +38 096 851 3801
  • +38 096 851 3801 Viber
  • +38 096 851 3801 Telegram
Ми знаходимось:
м.Тернопіль БП “РОКСОЛАНА”, вул.Руська 21, 6 поверх, офіс.607.
Email: atlas.tour.viz4u@gmail.com
Share on facebook
Facebook